Cardman

Home > Oferta > Plastikowe Karty według zastosowania > Identyfikatory i legitymacje

Identyfikatory, legitymacje, wizytówki

Chcąc spełniać potrzeby najbardziej wymagających klientów,
stworzyliśmy możliwość wykonania identyfikatorów plastikowych.
Każdy klient ma inne potrzeby i inne oczekiwania.
Każdy też zwraca uwagę na zupełnie inne rzeczy i jest to z całą pewnością rzecz zrozumiała.

Identyfikatory i legitymacje

Czym więc one są? Jaką stanowią różnicę, w porównaniu z identyfikatorami papierowymi – tradycyjnymi? Przede wszystkim taki dokument jest zdecydowanie bardziej wytrzymały i wygodny w użyciu. Znajduje się na nim zdjęcie, oraz pełne dane osoby, która jest jej właścicielem.
Legitymacje służbowe cieszą się coraz większym powodzeniem, a więc jest na nie coraz większe zapotrzebowanie. Na każdym takim dokumencie, tworzy się miejsce do podpisu, które służy do potwierdzenia legitymacji pieczęciami firmowymi lub też przedłużeniem ich ważności.
Chcąc stworzyć dobry wizerunek dla własnej firmy, placówki, czy konkretnej działalności, warto wyposażyć pracowników, w tego typu dokumenty. Profesjonalizm, wysoka jakość i przede wszystkim trwałość.
Identyfikatory plastikowe, wykonywane są metodą druku cyfrowego lub offsetowego, co zapewnia najwyższą jakość zdjęć, jakie się na nich znajdują. Oczywiście można również zdecydować się na metodę termodruku, która na pewno jest tańsza, ale również i mniej precyzyjna.
By projekt był gotowy do druku, należy najpierw stworzyć bazę danych w formacie tabeli oraz pliki graficzne ze zdjęciami. Stworzone identyfikatory plastikowe, każdy z Państwa otrzyma, w kolejności zgodnej z przekazanymi materiałami, w bezpiecznym opakowaniu.
Wizytówki w formie karty plastikowej są także formą identyfikacji wizualnej firmy i wyjątkowa formą prezentacji danych kontaktowych. Wizytówka plastikowa jest trwała i może być wykonana wyjątkowo ekskluzywnie, zawierając wiele z dostępnych zdobień.

Kalendarze

Karty stałego klienta