Cardman

Home > O nas

Nasze zadania,
główne cele
i podstawowe
priorytety

to projektowanie, produkcja, jak również i sprzedaż laminowanych kart plastikowych
Do pracy wykorzystujemy druk offsetowy i pokrycie laminatem. To zapewnia trwałość, solidność, a także piękny i nowoczesny wygląd.
01
Od początku istnienia naszej działalności, stawiamy na najwyższą jakość oferowanych usług, na oddanie klientowi i owocną współpracę.
Pełna wiedzy i doświadczenia kadra pracowników, którą niewątpliwie posiadamy, dokłada wszelkich starań, by klient zawsze był w pełni zadowolony.
02
Najwyższa jakość, nowoczesne techniki, sprawdzone działania
Najlepsze metody, spełniające normy ISO 7810 i 7811
Do pracy wykorzystujemy druk offsetowy i pokrycie laminatem. To zapewnia trwałość, solidność, a także piękny i nowoczesny wygląd.
04
03
Karty wielkością odpowiadają standardowi kart płatniczych, a więc można je bez problemu nosić w każdym portfelu.

Projektowanie,
produkcja,
i sprzedaż
laminowanych
kart plastikowych

to nasze zadania, główne cele i podstawowe priorytety.
Tak naprawdę każdy z nas ma w portfelu róznego rodzaju karty. Na zakupy, do bankomatu, do potwierdzenia obecności w pracy.

Są dostępne wszędzie, a więc nie trzeba głośno mówić, jak ważna jest ich produkcja.
Nasze karty wzbogacone są poprzez dodawanie podkładów metalicznych, pasków magnetycznych, miejsc do podpisu, modułów zbliżeniowych, czy też elektronicznych chipów.
Większość kart ulega personalizacji, a więc dostosowywana jest do konkretnego klienta, w konkretnym celu, podczas danego zastosowania.

Można więc wprowadzić zdjęcia, imię i nazwisko, czy chociażby specjalny kod kreskowy. Możliwości jest naprawdę bardzo dużo.

Oferujemy
laminowane karty
plastikowe

Karty stałego klienta, karty rabatowe, kart telefoniczne, karty magnetyczne, karty chipowe, karty zbliżeniowe, karty dostępowe, legitymacje plastikowe i wiele innych. 
Zapoznaj się z pełną naszą ofertą.