Cardman

Home > Baza wiedzy

Baza wiedzy
czyli wszystkie aktualności
w jednym miejscu
w skondensowanej formie

W ofercie firmy, znajdują się następujące rodzaje laminowanych kart plastikowych:
 • magnetyczne karty rabatowe
 • karty magnetyczne
 • hotelowe
 • karty plastikowe do zamków magnetycznych
 • karty magnetyczne do restauracji i gastronomii
 • karty plastikowe stałego klienta
 • karty podarunkowe
 • karty upominkowe
 • karty prezentowe
 • legitymacja służbowa nauczyciela
 • karta plastikowa z laminatem na zimno – folią zabezpieczającą zdjęcie lub ręcznie wpisane dane
 • karty plastikowe z lakierem błyszczącym, matowym lub wypukłym (puchnącym)
 • karty telefoniczne
 • plastikowe i papierowe
 • plastikowe karty elektroniczne stykowe i zbliżeniowe
 • plastikowe karty chipowe
 • karty pamięciowe
 • plastikowe karty zbliżeniowe w standardowych wersjach Unique, Mifare, i inne
 • plastikowe karty biblioteczne, karty dla bibliotek
 • karty plastikowe stałego czytelnika
 • karty stałego pacjenta apteki i przychodni zdrowia
 • karty matowe
 • karty przeźroczyste, transparentne w całości lub części
 • karty rodzinne
 • plastikowe karty legitymacyjne karty z kodem kreskowym
 • plastikowe karty identyfikacyjne
 • karty dostępowe
 • karty radiowe
 • plastikowe karty z paskami chłonącymi tusz do podpisu, lub wpisu ręcznego
 • plastikowe karty z paskami chłonącymi tusz do podpisu, lub wpisu ręcznego
 • hologramy zabezpieczające
 • plastikowe karty ze zdrapką zabezpieczającą
 • plastikowa karta nauczyciela
 • trójdzielne z brelokami
 • karty breloki do kluczy
Wszystkich artykułów: 12

Karty
podarunkowe

Zbliża się świąteczny czas, kiedy szukamy sposobów na interesujące i wyjątkowe upominki dla bliskich. Nie zawsze jednak udaje nam się znaleźć tego idealnego prezentu.
W takich sytuacjach idealnie sprawdzają się KARTY PODARUNKOWE / KARTY UPOMINKOWE, które dają szansę obdarowanemu na realizację zakupu wymarzonych rzeczy lub usług, a więc prezent idealny
Karta może mieć prosty wizerunek, ale także być bardzo atrakcyjna wizualnie, służyć od razu jako śliczny gadżet.

01 12

Wracamy
do szkoły

Wrzesień to czas, kiedy ponownie wracamy myślami do obowiązków roku szkolnego.
Wsparcie jest wtedy wyjątkowo potrzebne i dlatego gminy zachęcają do korzystania z #kartydużejrodziny. Daje ona możliwości zniżek w wielu miejscach, pozwala obniżyć koszty wyprawki szkolnej jak i wyjść edukacyjnych.
My natomiast zapraszamy gminy do współpracy – mamy sprawdzone rozwiązania na kreację atrakcyjnej KARTY DUŻEJ RODZINY i jej wdrożenie. Karta może mieć także niestandardowy wygląd w postacji karty głównej oraz małych #breloków dla członków rodziny.

02 12

Karty zbliżeniowe RFID

A co gdyby tylko się zbliżyć i wszystko gotowe?
No może nie wszystko da się tak zrobić, ale na pewno można szybko wejść do klubu, odczytać rabat, naliczyć dodatkowe punkty lojalnościowe i to bez wyciągania karty.
Moduł zbliżeniowy zatopiony w karcie plastikowej to bardzo wygodne narzędzie komunikacji z programami. Łatwe i trwałe – nie mając kontaktu z czytnikiem, nie naraża się na wytarcie.
Najpopularniejsze moduły to Unique i Mifare. Jeden jest tańszy a drugi pozwala się oprogramować wg potrzeb systemu lojalnościowego lub dostępowego.

03 12

Karty biblioteczne

Karta biblioteczna nie musi być tradycyjnie związana z wizerunkiem półek i książek.
Może być nowocześnie zaprojektowana i nawiązywać do najnowszych trendów prezentowania produktów: – ograniczona paleta barw, – geometryczne kształty, – oszczędność informacji do najważniejszych danych, – konsekwencja w wizerunku, spójna z innymi elementami wizerunku.

04 12

Karty prezentowe i upominkowe

W najbliższym czasie, będzie dużo okazji do obdarowania bliskich upominkami i małymi przyjemnościami. Dla tych, którzy nie są pewni wyboru najlepszego prezentu, przyda się karta podarunkowa.
Taki upominek pozwoli wybrać z oferty dokładnie to, co sprawi najwięcej przyjemności. I to jest rozwiązanie!
Karta upominkowa / prezentowa może mieć prosty wizerunek, ale także być bardzo atrakcyjna wizualnie, służąc od razu jako śliczny gadżet. Karta może być wzbogacana specjalnymi dodatkami:
Karty podarunkowe o dużej wartości można zabezpieczyć hologramem, aby mieć pewność co do bezpieczeństwa transakcji. Karty podarunkowe mogą być zapakowane w atrakcyjne etui lub formę koperty, która dopełnia cały wizerunek i nie wymaga już od klienta poszukiwania dodatkowych rozwiązań.

05 12

Gorące lato

W końcu gorące lato. A jak lato, to aktywność na zewnątrz. Produkujemy karty dla aktywnych i tych mniej aktywnych także.
Karty dla klubów sportowych w super cenach.

06 12

Recykling kart plastikowych PVC

Recykling polichlorku winylu staje się powoli wymogiem. By go jednak skutecznie realizować warto wiedzieć o kilku rzeczach związanych z tym zagadnieniem.
Polichlorek winylu, czyli popularne PVC, jest tworzywem sztucznym powstałym na bazie oleju i soli. Z uwagi na to, że znaczną część jego masy stanowi chlor, produkcja określonej ilości PVC wymaga zużycia dużo mniejszej ilości ropy naftowej niż produkcja tej samej ilości wielu innych polimerów.
PVC jest materiałem termoplastycznym, a to oznacza, że po podgrzaniu do określonej temperatury może być mieszane, a po ochłodzeniu ponownie twardnieje. Tworzywo jest używane do wytwarzania produktów, które mają być stosowane przez długi okres, nawet ponad 60 lat. Poza swoją długowiecznością, PVC po zużyciu doskonale nadaje się do recyklingu.

07 12

Karty rodzinne

Karty rodzinne z brelokami są produktem łączącym dużą kartę standardową z dwoma brelokami do odłamania. Tworzą trójdzielny komplet dla dowolnych członków rodziny, którzy razem zbierają punkty na jedno konto.
Wspólnie powiększają ilość zgromadzonych punktów, szybciej zbierając profity. Dla wydającego kartę zapewnia to także większy napływ klientów, bo każdy z rodziny będzie miał bodziec do skorzystania z oferty właśnie tego sklepu lub punktu usługowego. Największą zaletą takiego rozwiązania jest posiadanie przy sobie miniaturowej karty – breloka. Jest 1/3 wielkości karty standardowej. Łatwo przypiąć ją do kluczy lub smyczy i zawsze mieć przy sobie. Jest ładnym, małym gadżetem reklamowym, który klient chce mieć przy sobie.
Nie zajmuje miejsca w portfelu, dlatego nie kłopot zawsze mieć ją przy sobie. Karta posiadać może wiele dodatków:
– kod kreskowy jednakowy dla całego kompletu kart (zbieranie na jedno konto klienckie)
– kod kreskowy zmienny dla każdego użytku karty (zbieranie punktów na różne konta)
– pasek do podpisu chłonący tusz długopisu; do zapisania danych właściciela karty lub do złożenia podpisu
– metalizację, podkłady metaliczne perliste dla wyselekcjonowanej grupy klientów typu Prestige
– dziurki do zaczepienia kart – breloków do kluczy bądź karabińczyka
– wielobarwne nadruki graficzne w kolorach CMYK a także Pantone

08 12

Oferta

W ofercie firmy, znajdują się następujące rodzaje laminowanych kart plastikowych:
magnetyczne karty rabatowe, karty magnetyczne hotelowe, karty plastikowe do zamków magnetycznych, karty magnetyczne do restauracji i gastronomii, karty plastikowe stałego klienta, karty podarunkowe, karty upominkowe, karty prezentowe, karty telefoniczne plastikowe i papierowe, plastikowe karty elektroniczne stykowe i zbliżeniowe, plastikowe karty chipowe, karty pamięciowe plastikowe, karty zbliżeniowe w standardowych wersjach Unique, …

09 12

Idealny identyfikator konferencyjny

Wiosna to idealny czas na konferencje i szkolenia. A idealnym identyfikatorem jest plastikowa karta.
Jest trwała, estetyczna i sprawdza się nawet podczas kilkudniowych spotkań. Może być personalizowana danymi uczestnika a nawet jego zdjęciem. Czas realizacji od momentu zgłoszenia uczestnika jest krótki, więc nie trzeba znać listy uczestników w dużym wyprzedzeniem. Same zalety

10 12

Zastosowanie kalendarzy plastikowych

Wakacje i początek roku to dobry czas na przygotowania do publikacji własnego #kalendarza firmowego. Ładny gadżet w postaci karty plastikowej – kalendarza z wizerunkiem lub reklamą firmy jest dobrym nośnikiem, który także ma wartość użytkową.
Szczególnie warto o nim pomyśleć w związku z nadal nową sytuacją rynkową, jaką są #niedziele #wolne #od #handlu, co można doskonale wyjaśnić na takim właśnie kalendarzyku kieszonkowym. Trwały nośnik, jakim jest #karta #plastikowa, idealnie sprawdzi się na cały rok kalendarzowy.
Zapraszamy do współpracy.

11 12

Karty podarunkowe

Zbliża się świąteczny czas, kiedy szukamy sposobów na interesujące i wyjątkowe upominki dla bliskich. Nie zawsze jednak udaje nam się znaleźć tego idealnego prezentu. W takich sytuacjach idealnie sprawdzają się KARTY PODARUNKOWE / KARTY UPOMINKOWE, które dają szansę obdarowanemu na realizację zakupu wymarzonych rzeczy lub usług a więc prezent idealny.
Karta może mieć prosty wizerunek, ale także być bardzo atrakcyjna wizualnie, służąc od razu jako śliczny gadżet. Karta może być wzbogacana specjalnymi dodatkami: – podkładem metalicznym lub perłowym, – metalizacje foliami imitującymi złoto lub srebro, – matowe powierzchnie, – lakiery ozdobne lub wypukłe, – transparentne podłoże częściowe całościowo lub wybiórczo. Karty podarunkowe o dużej wartości można zabezpieczyć hologramem, aby mieć pewność co do bezpieczeństwa transakcji.
Karty podarunkowe mogą być zapakowane w atrakcyjne etui lub formę koperty, która dopełnia cały wizerunek i nie wymaga już od klienta poszukiwania dodatkowych rozwiązań. Ze względu na ostatni moment na wcześniejsze poinformowanie swoich klientów o możliwości wykorzystania karty podarunkowej, gorąco zachęcamy do szybkiego kontaktu z naszym działem handlowym. Dla klientów zamawiających karty podarunkowe do końca listopada, cena kart jest niższa nawet o 10%.

12 12